Αγαπητοί φοιτητές Καλή Χρονιά! Επισυνάπτεται το πρόγραμμα διαλέξεων του Ιανουαρίου. Όπως είχατε ενημερωθεί θα ξεκινήσετε τις διαλέξεις σχετικά με την πλατφόρμα SIMCYP με τους κ. Βιζιριανάκη και κ. Μυστρίδη.
Αγαπητοί φοιτητές Καλή Χρονιά! Επισυνάπτεται το πρόγραμμα διαλέξεων του Ιανουαρίου. Όπως είχατε ενημερωθεί θα ξεκινήσετε τις διαλέξεις σχετικά με την πλατφόρμα SIMCYP με τους κ. Βιζιριανάκη και κ. Μυστρίδη.